Pizza Psie Pole. Pizzeria z Wrocławia z jedzeniem z dowozem OBIADY PSIE POLE WE WROCŁAWIU?
TYLKO Z DOWOZEM Z PIZZERII ŚWIAT PIZZY

Pizza, którą zamówisz bezpośrednio z naszej strony. Dowozimy pizzę na cały Wrocław.

Świat Pizzy Pizzeria Psie Pole to nie tylko smaczne dania przygotowywane według tradycyjnych przepisów, ale także sprawnie realizowane dostawy pod wskazany adres. Co można zamówić na stronie restauracji? 

Pizza Psie Pole - najlepsza pizza we Wrocławiu 

Włoskie potrawy we Wrocławiu? To możliwe. Miłośnicy italiańskiego jedzenia zdecydowanie mają w czym wybierać w „Świecie Pizzy”. Restauracja przygotowuje swoje dania jedynie z najświeższych składników i według domowych receptur. Dzięki temu można spróbować najwyższej jakości potraw i poczuć się jak we włoskim miasteczku. 

W menu znaleźć można 30 rodzajów pizzy w trzech rozmiarach – 28 cm, 35 cm i 45 cm. Ciekawym rozwiązaniem dla smakoszy jest także zamówienie pozycji „pizza pół za pół”. Jest to dobry sposób na to, by spróbować dwóch smaków. Niezdecydowane osoby także mogą skusić się na taki wybór – dzięki temu nie trzeba kupować dwóch osobnych rodzajów pizzy. 

Psie Pole jedzenie, Wrocław

Własna kompozycja składników? Jak  najbardziej! Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów w „Świecie Pizzy” można zamówić również włoskie danie według własnych preferencji. W formularzu zakupowym online wystarczy zaznaczyć, z jakich elementów ma składać się pizza i czekać na to aż dostawca przyjedzie z ciepłym i smacznym posiłkiem. Jakie składniki można modyfikować według uznania? Klient ma możliwość wyboru spośród różnych rodzajów serów, wędlin i mięs, przypraw, warzyw i owoców oraz sosów. 

Jedzenie Psie Pole – rozbudowane menu pizzerii dla każdego 

Pizza to znak rozpoznawczy wrocławskiej restauracji, jednak bez problemu da się tam zamówić także inne dania. Podążając za włoskimi smakami można zdecydować się na spaghetti carbonara, które przygotowywane jest według oryginalnego przepisu prosto ze słonecznej Italii. W potrawie znaleźć można m.in. boczek, żółtka świeżych jaj, parmezan i bazylię. Propozycji dla fanów sałatek również nie brakuje. W menu widnieją trzy najpopularniejsze zielone dania: sałatka Cezar, sałatka grecka oraz sałatka z gyrosem. Dla doprawienia sprawdzają się różnego rodzaju sosy. W „Świecie Pizzy” do zamówienia można dołączyć sos pomidorowy, sos czosnkowy, sos barbeque, sos sambal lub oliwę czosnkową. Wśród napoi do wyboru są zarówno gazowane, jak i niegazowane oraz woda. 

Wygodne zamawianie online na stronie pizzerii. Sprawnie i bez pośredników 

Praktycznym rozwiązaniem, które docenia spora grupa klientów, jest system zamówień online, dzięki któremu w kilka chwil można wybrać swoje ulubione danie, opłacić je i odebrać z rąk dostawcy pod swoimi drzwiami. Dużym ułatwieniem jest intuicyjne poruszanie się po naszej stronie, przez co nie trzeba korzystać z ofert spowalniających pośredników. Transakcja przebiega wyłącznie w witrynie restauracji, dowóz także realizowany jest przez pracowników lokalu. Dzięki temu unika się nieporozumień w składaniu zamówień, a jedzenie dociera do klienta ciepłe i smaczne.