Jedzenie, które zamówisz przez internet Kuchnia włoska we Wrocławiu

Takiej dobrej pizzy, jaką mamy, nie ma nikt inny.

Wielu osobom wydaje się, że otworzenie restauracji i robienie pizzy jest czymś bardzo prostym i zająć się tym może dosłownie każdy. Świadczy o tym przykładowo liczba obecnych we Wrocławiu lokali tego rodzaju. Jeśli jednak chce się mieć restaurację naprawdę dobrą, która wykonywać będzie pyszne jedzenie, trzeba nieco więcej. Wiemy o tym najlepiej, dlatego też cały czas doskonalimy naszą technikę, obsługę gości, a także sposób serwowania potraw. Najlepsza kuchnia włoska we Wrocławiu to my, czyli pizzeria Wrocław — Świat Pizzy.

Wrocław pizzeria z dostawą. Gdzie się mieścimy?

Od czego należy przede wszystkim zacząć sprawdzanie włoskiej kuchni oferowanej we Wrocławiu w Świat Pizzy? Jak można się bez trudu domyślić, podstawową sprawą jest oczywiście poznanie naszego adresu. Restauracja Świat Pizzy znajduje się we Wrocławiu, a konkretniej mówiąc na alei Armii Krajowej 14c. Mieści się na parterze niewielkiego zaledwie trzypiętrowego budynku od strony parku.

Pizzeria z dostawą na Wrocław

Olbrzymią zaletą dla wielu klientów jest to, że mieścimy się przy dużej trasie nr 94, więc dojazd jest naprawdę łatwy z dosłownie każdej dzielnicy Wrocławia, lecz również z okolicznych miejscowości. Co jednak niezwykle ważne, sama restauracja obecna jest z drugiej strony budynku, czyli od znacznie cichszego i przyjemniejszego parku. Oczywiście na miejscu dostępnych jest wiele miejsc parkingowych, więc zmotoryzowani klienci nie będą mieli żadnych problemów z zaparkowaniem. Co ciekawe, posiadamy również drugi lokal, który także położony jest w bardzo miłej okolicy, a dokładniej na ulicy Kamieńskiego 100.

Co jest dostępnego w naszym menu?

Skoro już wiadomo, jak do nas dojechać i jak konkretnie znaleźć, warto się teraz dowiedzieć, na co można liczyć, zajmując miejsce przy stoliku. Jakiego rodzaju potraw skosztować mogą klienci?

Jak sama nazwa wskazuje, nasza restauracja oferuje różnorodne pizze, które przyjmują nazwy najważniejszych miast na świecie. Co więc jest dostępnego w menu? Przede wszystkim wymienić tu trzeba absolutną podstawę, czyli pizzę Margherite, której oczywiście nikomu nie trzeba przedstawiać, lecz oprócz niej zamówić można pizzę Rotterdam, czyli ser mozzarella, szynka i pieczarki, a także pizzę Milano, czyli klasyczną pepperoni. Rzecz jasna w ofercie obecne są nieco odważniejsze smaki pizzy, takie jak Luiziana, na której jest ser mozzarella, szynka, serek almette i papryka. W każdym menu musi znaleźć się pizza z ananasem, która ma nazwę Honolulu, a także wersja z owocami morza, czyli pizza Pekin w składzie ser mozzarella, krewetki, szpinak i czosnek.

Jak można się domyślić, nasza pizzeria nie ma w karcie samych pizz. Oprócz tego oferujemy także pyszne makarony, czego doskonałym przykładem może być spaghetti carbonara. Co bardzo ważne, jest to wersja przygotowywana według oryginalnego włoskiego przepisu. Nie ma tu więc mowy o zakłamywaniu prawdziwie włoskich smaków. Na koniec warto jeszcze wspomnieć, że klienci znaleźć mogą w menu klasyczne sałatki, takie jak Cezar.

Dlaczego warto wybrać naszą pizzerię?

Wiele osób może się zastanawiać nad tym, z jakiego powodu warto wybrać naszą restaurację. W końcu w mieście na pewno jest wiele innych miejsc, które także oferują pizze i makarony. Co więc sprawia, że to właśnie Świat Pizzy powinien być tą restauracją, do której zajrzy się w chwili słabości do włoskiego jedzenia?

Przede wszystkim wiedzieć trzeba to, że oferujemy potrawy przyrządzone tylko i wyłącznie na naprawdę świeżych i doskonałej jakości produktach, co rzecz jasna odbija się na doskonałym smaku potraw. Co więcej, pizze i makarony przygotowywane są na bazie klasycznych, włoskich przepisów, więc każdy miłośnik jedzenia z półwyspu Apenińskiego poczuje się jak w raju.

Pizza na dowóz we Wrocławiu

Na sam koniec warto jeszcze wspomnieć, że prowadzimy jako restauracja dowóz bezpośrednio do klientów. Jedzenie w ten sposób zamówić można poprzez kontakt telefoniczny, lecz również dla wygody klientów uruchomiony został specjalny formularz do zamawiania na naszej stronie internetowej. Rzecz jasna zamówienia przyjmujemy także poprzez aplikacje na smartfonie.