Zamów pizzę z dowozem na Nadodrze.
Sprawdź nasze menu i zamów przez naszą stronę
Jedzenie Nadodrze Wrocław

Zamawiaj pizzę bezpośrednio ze strony restauracji

Zapraszamy do naszego świata pizzy oraz innych, włoskich dań, które serwujemy na miejscu w lokalu oraz na dowóz.

Dowozimy jedzenie na terenie Wrocławia oraz takich miejscowości jak: Nadodrze, Psie Pole, Szczepin, Różanka, Karłowice, Popowice, Gaj, Huby, Jagodno, Krzyki, Popowice, Tarnogaj.

Pizza Nadodrze - zawsze świeżo i smacznie!

Jeśli nie wyobrażasz sobie dobrej imprezy bez pizzy, to zapraszamy do składania zamówień.

Choć przepisów na włoską pizzę jest wiele, jednak w naszym lokalu ściągamy tylko po ten sprawdzony. Dzięki temu masz pewność, że pizza jest zawsze idealnie miękka i pulchna a także chrupiąca tam gdzie trzeba. Tak jak mistrzowie pizzy - Włosi - kładziemy nacisk na jakość, a nie na ilość i stawiamy na oryginalne produkty, takie jak mozzarella i oryginalny sos pomidorowy. Dzięki temu nasza pizza smakuje zawsze dokładnie jak z włoskiej pizzerii.

Pizzeria Nadodrze jedzenie

Obecnie pizza to danie cenione na całym świecie. Można ją jeść sztućcami lub rękoma, ale tak naprawdę liczy się jej smak. Doskonale o tym wiemy, dlaczego serwujemy najlepszą pizzę, którą podajemy na miejscu w lokalu oraz dowozimy do twojego miejsca zamieszkania lub pracy.

Najlepsza Pizzeria we Wrocławiu - zapraszamy!

Pizza to tradycyjna potrawa kuchni włoskiej, która cieszy się popularnością na całym świecie. Jest już stałym towarzyszem imprez i różnych spotkań towarzyskich.

Zapraszamy do naszego lokalu na pyszną pizzę, którą możesz zjeść sam, w gronie znajomych lub z rodziną. Zapraszamy też do skosztowania innych naszych dań kuchni włoskie, które robimy na miejscu i zawsze ze świeżych składników.

Czy wiesz, że pizzę robi się zaledwie z kilku podstawowych składników, w tym: mąki pszennej, drożdży, wody, oliwy i soli? Tradycyjnie pizzę wypieka się w piecu opalanym drewnem i tak właśnie robimy, chcąc oddać jej prawdziwie włoski smak. Idealna pizza jest też chrupiąca na wierzchu i ciągnąca w środku. Jeśli chcesz takiej spróbować, to zapraszamy do naszego lokalu!

A czy wiesz, że Włosi wymyślili ponad 50 regionalnych przepisów pizzy, z czego najbardziej popularne to: pizza rzymska, neapolitańska oraz margarita. My Polacy mamy wiele własnych upodobań jeśli chodzi o dodatki na pizzy i w naszym lokalu wychodzimy temu naprzeciw, oferujący szeroki wybór pizzy.

Jedzenie Nadodrze - zamów na miejscu lub z dostawą!

W naszym lokalu oprócz tradycyjnie wypiekanej pizzy oferujemy również szeroki wybór włoskich makaronów, sałatek, sosów oraz napojów. Wszystkie nasze produkty przygotowujemy ze starannie wyselekcjonowanych składników, dzięki czemu masz pewność, że poznajesz smak prawdziwej kuchni włoskiej.

W naszym lokalu zwracamy też uwagę na to, co najistotniejsze w kuchni włoskiej, czyli styl jedzenia i gotowania. Przywiązujemy dużą wagę do jakości i sięgamy po najbardziej znane przepisy kulinarne, tworzone przez znanych kucharzy. Korzystamy też z dużej ilości warzyw i przypraw, charakterystycznych dla włoskiej kuchni, takich jak: oregano, bazylia, estragon, tymianek, rozmaryn i parmezan.