Pizzeria we Wrocławiu na dowóz PIZZERIA Z DOWOZEM NA SZCZEPIN

Nasza włoska kuchnia to nie tylko pizza. Sprawdź, jakie dobre jedzenie przygotowaliśmy w naszym menu

Pizza, to coś więcej niż - najczęściej - okrągłe ciasto z dodatkami. Dobra, smaczna i pożywna pizza łączy w sobie wyjątkowy smak, aromat, delikatnie rozciągający się ser i całe bogactwo niesamowitych i niepowtarzalnych dodatków. Nasza pizza jest właśnie czymś takim i to w - dosłownie - międzynarodowej odsłonie!

Podróż z nutką włoskiej kuchni

Nasze pizzerie są usytuowane w centrum Wrocławia. Dzięki temu możemy dostarczyć Wam - Drodzy Klienci - najlepsze i najsmaczniejsze wyroby kuchni włoskiej, ale... nie tylko! W naszej ofercie można znaleźć prawdziwe, gastronomiczne dzieła sztuki, począwszy od wyśmienitych dań z makaronami, sałatkami, sosami, a skończywszy na idealnie dopracowanej pizzy. I to właśnie niej chcemy poświęcić najwięcej uwagi!

Gdy spojrzą Państwo na nasze menu, pewna prawidłowość od razu rzuci się w oczy. Mowa tu oczywiście o nazwach różnych odmian naszej pizzy, które nawiązują do mniej lub bardziej znanych miast. I to jest właśnie najważniejszą cechą naszej oferty. Nasza Pizzeria Szczepin zabierze swoich klientów w niesamowitą, międzynarodową podróż, w trakcie której będzie można rozsmakować się w wyjątkowych, regionalnych potrawach.

Pizza z dowozem na Szczepin - gastronomiczne dzieło sztuki

Specjalnie dla naszych Klientów tworzymy pizzę, która nie tylko przepysznie smakuje, ale też przepięknie wygląda. Każda nasza Pizza Szczepin jest przygotowywana w ten sposób, by zapewnić klientom maksimum walorów estetycznych i kulinarnych. Już od razu widać, że nasza pizza jest przygotowywana w oparciu o wyłącznie naturalne i świeże składniki, które - odpowiednio rozmieszczone - tworzą smakowity i niepowtarzalny klimat.

Co ważne, nasza pizza zawsze jest idealna i to zarówno wtedy, gdy zamawiana jest z dowozem, jak i wówczas, gdy jest spożywana na miejscu, to jest w jednej z dwóch naszych klimatycznych pizzerii. Już po pierwszym otwarciu pudełka doświadczą Państwo zupełnie niesamowitego aromatu idealnie dopieczonego ciasta, wyjątkowych dodatków i niepowtarzalnych przypraw z całego świata. 

Pizza Szczepin z dowozami

Co możemy Państwu zaoferować?

W naszej ofercie znajduje się kilkadziesiąt różnych odmian pizzy, z których każda ma swój wyjątkowy smak i aromat. Oprócz tego oferujemy również wyjątkowe rodzaje spaghetti (np. Carbonara), a także ciekawe odmiany sałatek, w tym Cezare i Grecką. Jeśli chodzi o dodatki to oferujemy całą gamę sosów, w tym m.in. sos sambal i oliwę czosnkową. Do Państwa dyspozycji oddajemy również bogatą paletę napojów, w skład której wchodzi również dietetyczna woda.

Nasze wyroby można zamawiać telefonicznie lub za pomocą interfejsu online. Co więcej, akceptujemy płatność gotówką, kartą lub szybkim przelewem. Mówiąc wprost - dostosowujemy się do oczekiwań naszych klientów, co naturalnie przedkłada się na bardzo korzystne opinie. Z częścią z nich można zapoznać się na naszej stronie!

Zapraszamy do naszej pizzerii!

Podsumowując, nasza pizza z dowozem (ale nie tylko) to najsmaczniejsza pizza w całym Wrocławiu. Co więcej, naszym Klientom oddajemy również do dyspozycji ciekawie dopracowane, restauracyjne wnętrze, które - również od strony aranżacyjnej - na długo pozostanie w ich pamięci.