Pizzeria z dowozem pizzy w centrum Wrocławia Pizza Wrocław Centrum - zamów teraz!

Zapraszamy Śródmieście do zamawiania jedzenia na dowóz.

Szukasz najlepszej pizzy we Wrocławiu? Jeśli tak, to dobrze trafiłeś! Oferujemy pyszną pizzę na miejscu oraz na dowóz i zapraszamy Cię do naszego lokalu byś poznał unikalny smak kuchni włoskiej.

Oferujemy dowóz we Wrocławiu w takich rejonach jak: Nadodrze, Psie Pole, Szczepin, Różanka, Karłowice, Popowice, Gaj, Huby, Jagodno, Krzyki, Popowice, Tarnogaj.

Zapraszamy również na pyszne makarony oraz obiady włoskie!

Pizza Wrocław Śródmieście - Twoja pizza już tu na Ciebie czeka!

Zawsze świeża, ciepła, z idealnie dobranymi składnikami, odpowiednią konsystencją ciasta i wysokiej jakości serem - taka właśnie jest nasza pizza. Idealnie chrupiąca tam, gdzie trzeba i zawsze miękka.

Zapraszamy Cię na kulinarną ucztę w naszym lokalu oraz do składania zamówień na dowóz.

Pizza na dowóz Wrocław centrum

Pizzeria Wrocław centrum - dlaczego warto wybrać właśnie nasz lokal?

Ponieważ przygotowanie idealnej pizzy nie jest dla nas tajemnicą, od dawna cieszymy się uznaniem klientów i jest to dla nas ogromną motywacją do tworzenia jeszcze lepszej pizzy. Zapraszamy do naszego lokalu, abyś i Ty poznał ten przysmak Włoch i spróbował innych dań z naszej kuchni.

Oferujemy pizzę przygotowywaną w oparciu o dawną recepturę, która sprawia, że pizza od lat jest znanym i cenionym daniem na całym świecie, a często określa się ją jako swoisty symbol współczesnej popkultury. Podczas gdy inne lokale prześcigają się w pomysłach jak stworzyć idealną pizzę my już od dawna znamy ten sekret. Dlatego oferujemy Ci prawdziwą, włoską pizzę, której idealny smak opiera się na trzech składnikach: najlepszej jakości mozzarelli, zawsze świeżym i pysznym sosie pomidorowym i włoskich przyprawach.

Prostota, która od wieków była tak istotna podczas przygotowywania pizzy również i dziś jest kluczem do jej idealnego przygotowania. Doskonale to rozumiemy, ponieważ wiemy w czym tkwi cały fenomen pizzy. Oferujemy Ci pyszną, szybką i zawsze ciekawie podaną pizzę, przygotowaną na naturalnym zakwasie.

Bo wszyscy kochamy pizzę!

Powodów, dla których tak chętnie sięgamy po pizzę, jest wiele. Tak samo jak wiele jest sposobów jej jedzenia. W naszym lokalu możesz jeść pizzę takt jak lubisz: sztućcami lub rękoma. Liczy się sama przyjemność, jaką daje degustacja.

Czy wiesz, że prawdziwa, włoska tak naprawdę nie potrzebuje żadnego sosu w formie dodatku? Ale w Polsce nauczyliśmy się jeść pizzę z keczupem lub sosem czosnkowym i tak właśnie serwujemy ją w naszym lokalu, abyś to Ty mógł zdecydować, w jakiej wersji chcesz dziś zjeść swoją ulubioną pizzę.

Pizza we Wrocławiu pyszna i zawsze świeża!

Czy wiesz, że historia pizzy zaczęła się najprawdopodobniej we włoskim mieście Neapol, a sama pizza była przysmakiem tamtejszej biedoty?

Jej powstanie było spowodowane koniecznością stworzenia łatwego i szybkiego w przygotowaniu dania, które bazowałoby na pszennych plackach, bardzo popularnych we Włoszech i nadawałoby się do sprzedawania na ulicy w towarzystwie różnych dodatków. I taka była właśnie pierwsza pizza.

Dziś historycy spierają się o to czy naprawdę powstała w Neapolu, ale tak naprawdę najważniejsze znaczenie ma fakt, że pizza jest daniem uwielbianym na całym świecie i mało kto, decydując się na nią, poprzestaje na jednym kawałku. Doskonale to rozumiemy jako pasjonaci pizzy. Dlatego oferujemy Ci pizzę, po którą możesz sięgać bez wyrzutów sumienia i konsekwencji zdrowotnych, ponieważ w naszym lokalu zawsze sięgamy po zdrowe i świeże składniki, w tym warzywa, owoce morza i różne rodzaje serów. Posiadamy też własny sos pomidorowy bez zawartości cukru. Nie wierzysz? Przekonaj się osobiście w naszym lokalu lub zamów jedzenie z dowozem.

Zapraszamy!